O Nas

  • 1
  • 2
  • 3

"TERRA-TECH" Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Wiertnicze Sp. z o.o.

Najważniejsze atuty naszej firmy to :

  • ponad 20 lat doświadczenia w branży
  • najnowocześniejszy sprzęt szwajcarskiej firmy Terra AG,
  • duży zasób sprzętu umożliwiający szybką realizację zleceń
  • wyspecjalizowane ekipy doskonale znające się na swojej pracy

Kim jesteśmy ?

Firma "TERRA-TECH" Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Wiertnicze Sp. z o.o. działa na rynku od 1994r. zdobywając uznanie licznych klientów w kraju i zagranicą. Posiadamy wysokokwalifikowanych pracowników oraz najnowocześniejszy sprzęt lidera branży, szwajcarskiej firmy Terra AG. Specjalizujemy się w wykonywaniu przecisków, przewiertów sterowanych, pali fundamentowych, odwodnień wykopów oraz bezwykopowej wymiany rur infrastruktury.

o firmie

Nasz sprzęt

Bez wysokospecjalizowanych maszyn nasza praca byłaby niemożliwa. Dlatego też posiadamy najnowocześniejsze maszyny lidera rynku szwajcarskiej firmy Terra AG oraz niemieckiej firmy TRACTO-TECHNIK Gmbh.

 TerraHAMMERTR-135
 TerraHAMMER TR-165
 TerraHAMMER TR-220
 TerraHAMMER TR-320
 Grundoram.
  Wiertnica do przewiertów sterowanych i pionowych TERRAJET 5415S
  Wiertnica do przewiertów klasycznych fi 150 - 600mm
ATLAS-COPCO XAS 125
ATLAS-COPCO XAS 156
Strzyżów SC75S
Agregaty pompowo-próżniowe AJ81
Instalacje igłofiltrowe odwodnieniowe, podciśnieniowe
Pompy górnicze do odwodnień powierzchniowych

Nasza historia

Przedsiębiorstwo TERRA-TECH w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością utworzone zostało w roku 1994 w okresie intensywnych zmian i transformacji polskiej gospodarki.
W początkowym okresie przedmiotem działalności były specjalistyczne roboty inżynieryjne w zakresie fundamentowania i prac ziemnych. Sukcesywny rozwój stosowanych technologii zakresie robót bezwykopowych , umożliwił specjalizację usług oraz ugruntowanie pozycji na rynku regionalnym.
W chwili obecnej TERRA-TECH jest jednym z regionalnych liderów w zakresie specjalistycznych usług inżynierii budowlanej.
Celem dywersyfikacji przychodów TERRA-TECH w roku 2002 wszedł na rynek produkcji wyrobów z kamienia naturalnego . Nowa branża cechuje się mniejszą sezonowością , a dynamicznie rozwijający się rynek budownictwa indywidualnego stworzył powiększające się grono odbiorców.